top of page

-KURALLAR-
.
- OYUN SÜRESi KiSi SAYINIZA GÖRE DEGiSiKLiK GÖSTERiR 7 KiSiYE KADAR SÜRE SINIRI 60 DAKiKA

7 KiSi VE DAHA FAZLA OLDUGUNUZDA SÜRE SINIRI 120 DAKiKADIR -
.

- KADINLARA ASLA TEMAS EDiLMEZ.

.
-OYUNUMUZ iNTERAKTiF BiR OYUNDUR KENDi KADERiNiZDEN SORUMLU OLACAK VE HiKAYENiN iLERLEMESiNDE BASROL SiZ OLACAKSINIZ OYUNUN iLERLEMESi SAGLANAMADIGI DURUMLAR SiZE ZAMAN KAYBETTiRECEKTiR.
.
-EKiPÇE GiRDiGiNiZ OYUN ANCAK EKiPÇE SONLANDIRILIR EKiBiNiZiN HER ÜYESi EKiBi ADINA KURALLARDAN SORUMLUDUR.
.
-ÇANTA MONT SAAT TELEFON vb. ESYALARINIZI BIRAKMANIZ iÇiN BiR BÖLÜM AYRILMISTIR O BÖLÜME BIRAKILMAYAN OYUN iÇERiSiNE SOKTUGUNUZ HiÇBiR ESYANIN SORUMLULUGU KABUL EDiLMEZ.
.
-KONUMA GELDiGiNiZDE BEKLEME ALANINA ALINANA KADAR LÜTFEN BiR TOPLULUK OLDUGUNUZU VE SES SEViYENiZiN YÜKSEK OLMASI DURUMUNDA RAHATSIZLIK VEREBiLECEGiNiZi UNUTMAYIN BEKLEME ALANINDA VE OYUN iÇERiSiNDE SES YALITIMIMIZ MEVCUTTUR
.
-iÇERiDE , SOKAKTA , KAMUYA AÇIK ALANDA TUVALET vb. iHTiYAÇLARINIZI GiDEREMEZSiNiZ. BU KURALIN iHLALiNDE OYUNA ALINMAZSINIZ.
.
-OYUN iÇERiSiNE ISIK KAYNAGI HiÇBiR CiHAZ SOKAMAZ VE KULLANAMAZSINIZ AKSi DURUMLAR YASANDIGINDA OYUN SONLANDIRILIR.
.
-REZERVASYON OLUSTURMAK ÜCRETSiZDiR ANCAK HABERSiZ VEYA REZERVASYON SAATiNiZDEN EN AZ 3 SAAT ÖNCESiNDEN HABER VERMEDiGiNiZ BiR iPTAL DURUMU YASANIRSA KARA LiSTEYE ALINIRSINIZ VE ÜCRETiNi ÖDEMEDEN REZERVASYON ALAMAZSINIZ

.-OYUN GiRiSiNDE BEKLEME ALANIMIZ VARDIR BEKLEME ALANINDA KALAN KiSiLER OYUNA MÜDAHALE EDER SESLENiR VEYA GiRMEYE ÇALISARAK BEKLEME ALANINI TERK EDERSE OYUN SONLANDIRILIR .
YETKiSiZ KiMSE OFiSE ALINAMAZ LÜTFEN TEKLiF ETMEYiNiZ
.

-HiÇBiRSEY SAGLIGINIZDAN ÖNEMLi DEGiLDiR HAMiLELER , EPiLEPSi HASTALARI VE PANİK ATAK GiBi RAHATSIZLIKLARI OLANLAR iÇiN OYUN UYGUN DEGiLDiR OYUN iÇERiSiNDE HERHANGi BiR SAGLIK PROBLEMi iLE KARSILASILIR VEYA UYGUN OLMADIGI HALDE OYUNA GiRiLiRSE OYUN SONLANIR.
.
-iÇERiDE ESYALARA , DUVARLARA vb. HERYERE VERECEGiNiZ ZARARDAN SiZ SORUMLU TUTULURSUNUZ.
.
OYUN iÇERiSiNDE KENDi SES SEViYENiZi OYUNUN SES SEViYESiNDEN YÜKSEK TUTARSANIZ YÖNETiCiYi DUYAMAZSINIZ VE KiMSEYE BiR KEZ ANLATILAN SEY TEKRAR EDiLMEZ
.
-iSTER TÜRKiYE GENELi TÜM OYUNLARI GEZMiS OLUN iSTER iLK OYUNCU BiZiM TASARIMLARIMIZI OYNAMIS OLABiLiRSiNiZ ANCAK YÖNETiMiMiZDE HiÇ KiMSE iÇiN KURALLARDAN , OYUNDAN VEYA HiKAYEDEN ÖDÜN VERiLMEZ.
.
-OYUN iÇERiSiNDE AKTÖRLERE TEMAS EDEMEZSiNiZ REFLEX HAREKETLERi HALiNDE UYARILIRSINIZ TEMAS ETMEYE DEVAM EDERSENiZ OYUN SONLANIR (Tekme Yumruk Atmaya Çalısmak Sarılmaya Tutmaya Aktörün Yerini Bulmaya Çalısmak Gard Almak Reflex Degildir).
.
-ALKOLLÜ VEYA HERHANGi BiR MADDE ETKiSiNDE OYUNA GiREMEZSiNiZ.
.
-SEANS SAATiNiZ GELDiGiNDE KONUMDA OLMAZSANIZ VEYA OYUNDA YAVAS iLERLER ZAMAN KAYBEDERSENiZ ANCAK ÇABANIZ OYUNUN SONUNA ULASMAK iÇiN OLURSA 15 dk TÖLERANS SAGLAYABiLiRiZ BU HERKES iÇiN GEÇERLiDiR BU YÜZDEN HERKESiN EGLENCESi iÇiN BEKLEMENiZ DE GEREKEBiLiR.

bottom of page